Vistilo Producent Karniszy: Karnisze Plastikowe | Karnisze Drewniane | Karnisze Metalowe


MENU:
O firmie

Witamy serdecznie!

     „Vistilo”  jest jedną z największych firm produkujących karnisze na podhalu specjalizującej się w aranżacji okien. Firma rozpoczęła swoją działalnoiść w 2000 roku jako podwykonawca karniszy drewnianych dla firm eksportujących jak i zajmujących się sprzedażą w Polsce. Dzięki umiejętnościom i specjalizacji w obróbce drewna nasze produkty są najwyższej jakości. W trosce o sprostanie wymaganiom wszystkich naszych klientów firma nawiązała współpracę z wieloma firmami produkującymi przez co nasza oferta z każdym rokiem staje się coraz szersza.

      Jako producent oraz lider w branży dekoracji okien na terenie podhala, oferujemy szeroki wybór karniszy z drewna, tworzyw sztucznych, metalu oraz wysokiej jakości rolety, przeznaczone do osłony przeciwsłonecznej. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki któremu nasze produkty sprzedawane są w kraju i za granicą. Posiadamy sprawdzony i skuteczny system kompleksowej obsługi klienta, zapewniający terminowość oraz wysoki stopień realizacji zamówień.

 

    Dotychczasowe doświadczenie, ciągła chęć poszerzania oferty, rozwijania technologii oraz wzornictwa, pozwala nam kreować nowe trendy w branży, nieustannie dopasowując nasze produkty do potrzeb i upodobań konsumentów.

     Od cienkich prętów do zazdrostek po karnisze o profilu kwadratu, od karniszy powlekanych lakierem proszkowym po galwanizowanie. Dzięki różnorodnej stylistyce i kolorystyce, oferujemy bogatą ofertę produktów. Spośród nich każdy klient może wybrać swój ulubiony karnisz.